Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > DK MOMA info a Rodičovská brigáda - plot

DK MOMA info a Rodičovská brigáda - plotDatum konání:
26.11.2017

Rádi bychom Vás informovali, že dětský klub je plně v provozu - částečně v prostorách školy a částečně v pronajatých prostorách, které postupně vybavujeme. Zajišťujeme hry, stavebnice, výtvarný a spotřební materiál a další vybavení. Ale vzhledem k omezenému rozpočtu rádi přijmeme drobné hračky jako autíčka, plyšáky či další hry pro děti školního věku, které byste rádi vyřadili, ale je Vám líto tyto věci vyhodit. Stále zdokonalujeme systém provozu a vychytáváme mouchy, na které postupně přicházíme, zejména co se týče přesunů. Snažíme se být s dětmi odpoledne venku, pokud to počasí dovolí, prosíme Vás o zajištění venkovního oblečení na převlečení.

Současně bychom Vás rádi pozvali na pomoc s výstavbou plotu. První část se bude dělat tuto neděli 26. 11. od 9 hodin.

Za spolupráci a pomoc s výstavbou plotu předem děkujeme :o)

Dětský klub MOMA