Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > DK MOMA info a Rodičovská brigáda - plot

DK MOMA info a Rodičovská brigáda - plotDatum konání:
3.12.2017

Vážení rodiče,

rádi bychom Vám poděkovali za hojnou účast na nedělní brigádě, kde se povedlo udělat maximum možné práce. Ve světle zjištěných skutečností, co se proveditelnosti týče, bylo nutné rozdělit práci do více dní.

Tímto vás zveme na druhé kolo brigády, a to v neděli 3. 12. od 9 hodin do oběda, který je zajištěn. Bude třeba 6 osob, proto ve škole na nástěnce hned u vchodu do budovy naleznete papír, kam se můžete napsat. Případně se můžete nahlásit telefonicky na 775 350 359.

Dále bychom Vás rádi informovali, že se ve čtvrtek 23. 11. předsedkyně našeho spolku zúčastnila Valné hromady České rady dětí a mládeže v Praze, aby prezentovala naši žádost o členství v tomto společenství. Přijetí našeho spolku bylo odhlasováno a od ledna příštího roku můžeme čerpat všechny výhody spojené s členstvím v ČRDM.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se naviděnou na jarmarku a besídkách!

MOMA Morašice, z.s.