Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dostihové závodiště

Dostihové závodištěDatum konání:
29.9.2017

V pátek 29. 9. jedeme na výlet do Pardubic na závodiště. Mateřská škola a 1. ročník ZŠ jede autobusem tam i zpět (návrat na oběd).

2. - 5. ročník ZŠ jede vlakem. Odjezd vlakem z Chrudimi v 8:12 hod., sraz na nádraží v 7:45. Kdo pojede autobusem z Morašic do Chrudimi (dozor zajištěn), nahlásí se paní učitelce, odjezd autobusu z Morašic v 7:15. 

Dopoledne navštívíme závodiště (kromě 4. a 5. ročníku), odpoledne program po třídách v centru Pardubic. Návrat vlakem do Chrudimi v 15:20 hod., nevyzvednuté děti přivezeme autobusem do Morašic v 16 hod.

Stravování:

MŠ a 1. ročník - zajištěno ve škole

Žáci 2. a 3. ročníku dostanou dopolední svačinu na závodišti, další jídlo si děti vezmou vlastní.

Žáci 4. a 5. ročníku stravování nemají.

Kapesné dle vašeho uvážení.    

Děkujeme panu Korbovi za zajištění exkurze!