Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dotazník pro rodiče

Dotazník pro rodičeDatum konání:
5.1.2013

Vážení rodiče,

dovolte mi, abych Vás požádala o spolupráci – vyplnění dotazníku. Dotazník je součástí širšího dotazníkového šetření, které se týká se naší školy.  Osloveni byli již občané obce Morašice a místních částí, tyto přiložené dotazníky jsou určeny pro Vás – rodiče dětí, které naši školu navštěvují.  Další dotazníky budou vyplňovat žáci ZŠ a zaměstnanci školy. Cílem tohoto šetření je zjistit, jak školu vidíte Vy jako rodiče, Vaše děti jako její žáci, zaměstnanci a také všichni občané obce. Získané informace mi pomohou ve snaze změnit naši školu tak, aby co nejvíce vyhovovala Vašim požadavkům a potřebám Vašich dětí.

Dotazník je určen každému z rodičů dítěte (každý může mít na věc jiný názor). Pokud máte ve škole více dětí, vyplňte prosím dotazník za každé dítě zvlášť (něco se Vám může a nemusí líbit v MŠ, něco v ZŠ).

V zájmu zachování anonymity můžete vyplněný dotazník zalepit do přiložené obálky a poslat po dětech zpět do školy, kde ho vložíme do sběrného boxu (na chodbě v MŠ), případně ho tam můžete vložit sami, až sem budete mít cestu. Máte-li přístup k internetu, můžete dotazník vyplnit elektronicky zde.

Dotazníky prosím vyplňte do 5. ledna 2013.

Moc Vám děkuji za Váš čas a spolupráci.

Jindra Kaplanová