Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dvoudenní výlet do Brna

Dvoudenní výlet do BrnaDatum konání:
10.12.2018
Datum ukončení:
11.12.2018

Ve dnech 10 – 11. 12. 2018 vyráží 4. a 5. ročník na dvoudenní výlet do adventního Brna. Sraz je v pondělí 10. 12. v 7.30 před chrudimským nádražím (odjezd v 7.43). Návrat v úterý 11. 12. v 18.11 tamtéž.

Navštívíme tato místa: VIDA science centrum, BRuNO family park, hrad Špilberk – expozice Umění loutky, divadelní představení hry Kouzelná flétna (W. A. Mozart), sochařská dílna (zajistila p. Nepovímová) a adventní trhy. Spíme ve družině ZŠ Horníkova, Brno.

S sebou děti potřebují: spacák a karimatku (odložíme ve škole), pohodlné a teplé oblečení, spodní prádlo a ponožky na výměnu, hygienické potřeby a ručník, jídlo a pití na celé pondělí, kartičku pojišťovny a osobní léky. Také je dobré mít malý batůžek na chození po městě.