Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Festiválek na klíček

Festiválek na klíčekDatum konání:
22.4.2017

Milí rodiče, v sobotu 22.4. zpívají VŠECHNY naše děti z MŠ (Lískulky a Dubínci) a děti z Morašického klíčku (základní škola) na 5.ročníku Festiválku na klíček. Začátek je v 10 hodin, naše děti budou zpívat v cca 13,30 hod. (až nám je vrátí a přivezou hasiči - díky moc)

Festiválek se koná v areálui Sokola Slatiňany v Tyršově ulici, v případě nepříznivého počasí vystoupíme v sokolovně uvnitř. I na špatné počasí jsme připraveni. Nudit se určitě nebudete - řada stánků, bohaté občerstvení , bleší trh, kde můžete nabídnout k prodeji nepotřebné hračky, knížky, hry, sportovní potřeby, soutěže pro děti, prezentace neziskových organizací,veselá pohádka z české historie,nakonec diskotéka, prostě ideálně strávená sobota.

Těšíme se na vás.

Vaše dotazy ráda zodpoví \iva \msalinová, tel.736109153, e-mail: iva.malinova@klicenkychrudim.cz