Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Hlasování bylo spuštěno!

Hlasování bylo spuštěno!



Datum konání:
27.9.2018
Datum ukončení:
4.10.2018

Prosíme všechny rodiče, kamarády, známé a jejich známé.... o pomoc při hlasování pro naši školu.

 

S čím jdeme do soutěže o přednášku s Jirkou Králem?

Informace o bezpečí a nebezpečí na internetu by měly dostávat děti od nejútlejšího věku. Od rodičů i od učitelů to možná přijmou, ale nebude to ono. Když přijede jejich idol... není co řešit. Skvělý nápad!

Hlasovat můžete pomocí FACEBOOKU nebo kvízu. Kliknete ve výběru škol na tu naši a pak už jen hlasujete nebo vyřešíte kvíz. Řešením kvízu se vzděláte i vy! Po vyhodnocení kvízu jsou vámi získané body naší škole automaticky přiděleny.   DĚKUJEME!!!

https://www.budsafeonline.cz/hlasovani