Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Hlasujte pro hasiče z Morašic!

Hlasujte pro hasiče z Morašic!Datum konání:
31.10.2017

Prosíme o podporu našich kamarádů hasičů. Děkujeme!

 

ZNÁME 25 NEJLEPŠÍCH JEDNOTEK A 25 SBORŮ DOBROVOLNÝCH HASIČŮ ROKU 2017

O POŘADÍ ROZHODNOU HLASY VEŘEJNOSTI

Praha 15. září 2017: Dvacet pět jednotek a dvacet pět sborů dobrovolných hasičů ze všech koutů České republiky postoupilo do závěrečného finále VII. ročníku ankety Dobrovolní hasiči roku. Finalisty vybrala odborná porota složená ze zástupců profesionálních i dobrovolných hasičů a zástupců partnerů ankety. Finalisté jsou oceňovány titulem Dobrovolní hasiči roku 2017 za profesionálně provedené zásahy v případě jednotek SDHO a v případě sborů nebo hasičských sborů za preventivní a výchovné akce. Výsledné pořadí finalistů vzejde z veřejného hlasování, které potrvá až do 31. října.

SDH Morašice je jedním z nominovaných

Proto prosíme vás, občany, o vaši podporu při hlasování o titul

 Sbor dobrovolných hasičů roku 2017

 Hlasovat lze dvěma způsoby. Buď prostřednictvím hlasovacího formuláře přímo na stránkách ankety www.adhr.cz, anebo zasláním hlasovací SMS a to do 31.10.2017.

1.Prostřednictvím hlasovacího formuláře na webu www.adhr.cz/hlasovani-sbory

  1. Prostřednictvím SMS zaslané na telefonní číslo 900 77 06 ve tvaru HASICI SVC3