Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace k florbalovému kroužku

Informace k florbalovému kroužkuDatum konání:
31.1.2021

Vážení rodiče,

vzhledem k dotazům, které se týkají realizace florbalového kroužku jsem oslovila zástupce organizátora. V současné době není možné kroužek realizovat z důvodu mimořádných opatření. Dalším problémem je momentálně naše tělocvična, která je mimo provoz. Zatím nevíme, jak dlouho budou mimořádná opatření trvat ani neznáme termín otevření tělocvičny.  V případě, že bude možné kroužek začít realizovat na jaře, lekce budou nahrazeny. Pokud do konce června 2021 organizátor nenahradí všechny hodiny kroužku nebo jejich část, bude rodičům nabídnuto

1) převedení příspěvku do dalšího školního roku

2) vrácení financí nebo

3) ponechání kurzovného klubu jako pomoc v nouzi. 

Definitivní rozhodnutí, zda a jak bude kroužek v letošním školním roce realizován, bude zveřejněno v dubnu.