Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace k provozu školy v posledním prosincovém týdnu

Informace k provozu školy v posledním prosincovém týdnuDatum konání:
20.12.2021
Datum ukončení:
22.12.2021

Vážení rodiče,

provoz základní i mateřské školy ve dnech 20. - 22. 12. 2021 zůstává nepřerušen.

V základní škole a školní družině je pouze upraven provoz tak, aby se eliminovalo setkávání žáků napříč třídami. Z tohoto důvodu nerealizujeme kroužky, i v družině jsou žáci izolováni po třídách.

V pondělí bude ještě probíhat výuka s třídními učiteli ve škole i online pro žáky v karanténě.

V úterý a ve středu si uděláme předvánoční hodiny formou her, učebnice ani pracovní sešity žáci potřebovat nebudou. V těchto dvou dnech se připojíme online společně ze tříd s těmi žáky, kteří jsou doma (vždy od 10 hodin) – pro zájemce, je to dobrovolná aktivita pro ty, kteří se chtějí vidět se spolužáky.

Jsme si vědomi, že pro mnohé z Vás není situace s karanténami a změnami ve škole jednoduchá. Vše konzultujeme s hygieniky a dodržujeme jejich doporučení. Snažíme se udržet chod školy tak, jak je to možné, abychom ještě více neztěžovali situaci Vám ani dětem, které do školy chodit mohou nebo se po několika týdnech nepřítomnosti vrací. Je zcela na Vašem rozhodnutí, zda do školy v posledním týdnu děti pošlete či nikoliv. Pokud Vaše děti již nepřijdou, odhlaste jim prosím stravování.

Děkujeme za spolupráci.

Jindřiška Kaplanová, ředitelka školy