Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace k výuce v tomto týdnu

Informace k výuce v tomto týdnuDatum konání:
29.9.2020
Datum ukončení:
2.10.2020

Milí žáci, milé děti,

naše škola je teď uzavřená, ale moc na vás všechny myslí, je tam bez vás velké ticho a prázdno. Zato doma je to určitě přesně naopak. Věřím, že se vám všem daří dobře a netrápí vás žádné nemoci.

Pozdravují vás všechny paní učitelky, vychovatelky, asistentky, kuchařky, uklízečky i paní školnice. 

Budeme rádi, když si i doma občas na školu vzpomenete, podíváte se do svých týdenních plánů a zkusíte si podle nich splnit nejen domácí úkoly, ale i ostatní práci, která byla v plánu. Když si s něčím nebudete vědět rady nebo nebudete mít pomůcky, nevadí, podíváme se na to společně, až se uvidíme, nebo můžete napsat svojí paní učitelce, ráda vám poradí.

Nestihli jsme se se všemi třídami připravit na on-line výuku, proto bude v tomto týdnu realizována pouze pro 4. a 5. ročník. Prosím čtvrťáky a páťáky, aby se podívali do svých školních e-mailů, kde najdou od své paní učitelky pokyny.

Žáky 1. - 3. ročníku prosím o práci podle týdenního plánu. 

Podle zájmu si můžete procvičovat i na počítači  - odkazy najdete pod týdenními plány.

A nezapomeňte doma pomáhat!

 

Milí rodiče našich dětí a žáků,

pokuste se prosím s dětmi pracovat podle týdenního plánu, co zvládnete. Není třeba udělat vše, je to na Vás a podle Vašich možností. Nebojte se případně kontaktovat paní učitelku, je Vám k dispozici.  

Pro děti z mateřské školy jsou na webových stránkách  připraveny nápady, odkazy a pracovní listy (MATEŘSKÁ ŠKOLA - Aktuálně z MŠ).

Uvidíme, jak bude vypadat situace dále, v pondělí 5. října budeme mít nové informace. V případě dobrého scénáře by se mohla škola v průběhu příštího týdne otevřít. Zůstane-li škola zavřená, dostanou všichni pokyny k on-line výuce, která by probíhala podobně jako na jaře. Samozřejmě bychom opět poskytli techniku těm, kteří ji budou potřebovat. Rodičům prvního ročníku vše vysvětlíme, nemusíte mít obavy. 

E-maily na všechny paní učitelky najdete pod odkazem KONTAKTY.

Věřím, že vše zdárně zvládneme.

Děkuji Vám jménem celé školy za spolupráci a také za Vaši podporu, moc si toho ceníme!

Jindra Kaplanová