Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Krásné Vánoce dětem v Domě na půli cesty

Krásné Vánoce dětem v Domě na půli cestyDatum konání:
15.12.2020
Datum ukončení:
18.12.2020

Krásné Vánoce dětem v Domě na půli cesty

Jak už v posledních letech bývá zvykem, i letos jsme se rozhodli pokračovat ve vánoční tradici. Rádi bychom opět věnovali dětem v Domě na půli cesty hračky, se kterými si vaše děti už doma nehrají a které by mohly sloužit i jiným dětem. Prosíme Vás o spolupráci, pokud se rozhodnete s Vašimi dětmi nějakou hračku věnovat, přineste ji do školy či školky nejpozději do pátku 18. prosince. Zaměstnanci domu na půli cesty prosí, aby hračky byly už zabalené, nebo v dárkových taškách.

Nějaké dárečky se nám ve škole již nahromadily, za ně velmi děkujeme!