Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Logická olympiáda 2021

Logická olympiáda 2021Datum konání:
30.9.2021

Milí žáci, vážení rodiče, opět po roce je tu     LOGICKÁ OLYMPIÁDA,     neobvyklá soutěž, která prověří vaše dovednosti a schopnosti. Jediné co musíte udělat, je zaregistrovat se na stránkách  www.logickaolympiada.cz

nejpozději do 30. září 2021 ve  23:59.

Bez registrace není účast v soutěži možná. Test základního kola je přístupný pouze on-line v uživatelském profilu každého soutěžícího. Registrujete se v záložce Vstup do soutěže, kde kliknete na Chci se zaregistrovat a vyplněním osobních údajů - email, jméno, škola, třída, kategorie, případně nepovinně adresa a telefon. Rodiče dětí mladších 15 let poprosíme o souhlas s použitím osobních údajů dětí pro účely soutěže, je potřeba do registračního formuláře zadat jméno, příjmení a e-mail rodiče. Na emailovou adresu rodičů bude zaslaná prosba o souhlas rodičů s použitím osobních dat dětí pro účely soutěže. Na e-mailovou adresu bude soutěžícím zasláno jejich heslo a veškeré informace o soutěži. Prosím, vyčkejte na potvrzení Vaší registrace zákonným zástupcem, až poté se budete moci přihlásit do svého účtu.

Pokud budeš soutěžit ve škole, zkus se doma přihlásit do soutěže a vyzkoušej si, že ti vstup do soutěže funguje, ideálně si nastav vlastní přístupové heslo. Veškeré nesrovnalosti pak mohou  tví rodiče vyřešit přímo s organizátory soutěže. Tato domácí příprava ti velmi ulehčí práci ve škole v den, kdy budete řešit soutěžní testy.  

Kategorie: termín základního kola:

MŠ: mateřské školy 22. - 28. 10. 2021

A1: 1.třída základní školy     22. - 28. 10. 2021

A2: 2.třída základní školy 22. - 28. 10. 2021

A: 3. – 5. třída základní školy 1. - 7. 10. 2021

Odvaž se používat vlastní rozum …. Immanuel Kant