Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Lyžařský kurz - informace pro přihlášené

Lyžařský kurz - informace pro přihlášenéDatum konání:
6.1.2016
Datum ukončení:
17.2.2016

Lyžování se skládá z dvanácti vyučovacích hodin obsažených v šesti lekcích a je určeno pro děti ze smluvních mateřských a základních škol. Náplní je skupinová výuka lyžařských nebo snowboardových dovedností. Děti budou rozděleny do skupin dle míry svých dovedností (max. 5 dětí na jednoho instruktora). Poslední lekce bude karnevalová a každé dítě může mít svoji masku, v poslední lekci budou pro děti nachystány závody. Po skončení obdrží účastnický list, dárkový balíček, DVD s fotkami a videem z celého kurzu bude po zpracování rozdáno dětem ve škole. Cílem je osvojení si nových dovedností a rozšířit doposud získané lyžařské dovednosti, naučit děti bezpečnému pohybu a chování na sjezdovkách a výuka nových trendů dětského lyžování.

Místo a den: Ski areál Hlinsko, Středa

Termíny: 13. 1. 2016, 20. 1. 2016, 27. 1. 2016, 3. 2. 2016, 10. 2. 2016 a 17. 2. 2016

Odjezd: v 13.10 od ZŠ Morašice

Předpokládaný příjezd je v 17.50 k ZŠ Morašice, vždy budete informováni o výjezdu ze ski areálu a o předpokládaném přesném času návrtu formou SMS. V případě špatného počasí, nedostatku sněhu nebo extrémně vysokého mrazu, bychom Vás den předem nebo nejpozději dopoledne informovali formou SMS o zrušení lekce. Každá zrušená lekce ze strany organizátora bude nahrazena. Ostatní storno poplatky dle všeobecných podmínek účasti na kurzu na www.skifanatic.cz.

Správná výstroj a výzbroj je důležitá pro absolvování kurzu. Každé dítě musí mít helmu, lyžařské brýle, lyžařské boty, lyže o délce úměrné výšce postavy, tj. -10 až -20 cm k výšce postavy, teplé oblečení, rukavice, tenkou čepici nebo kuklu pod helmu, lyžařské brýle. Veškeré vybavení musí být podepsané (jméno, příjmení a název školy)!! Vše bude zabalené v jedné tašce (cestovní taška nebo větší batoh- ne igelitová taška), která musí být označena jménem, příjmením a názvem ZŠ/MŠ. Lyže budou zvlášť svázané a nedávejte je prosím do vaků!! Lyže i lyžařská obuv musí být také označené jménem, příjmením a názvem MŠ/ZŠ. Toto vše platí i pro snowboard. Nezapomeňte odevzdat ve škole kopii dokladu o seřízení bezpečnostního vázání u lyží!!

Prosíme rodiče ze ZŠ a MŠ Morašice, aby označili tašky dětí s vybavením žlutou stuhou nebo žlutým provázkem. (slouží k ulehčení při rozlišení s jinou ZŠ/MŠ)

Přihlášením do kurzu můžete tuto zimní sezónu využít slevy 30% na veřejnou individuální výuku pro jakéhokoli člena rodiny. Slevu uplatníte pouze ve ski areálech Hlinsko a Jedlová v Deštném v Orlických horách. Při placení výuky v kanceláři školy, stačí pouze sdělit jméno přihlášeného dítěte do kurzu a název MŠ, kterou dítě navštěvuje.

Kontakt: Martin Dostál 728 427 919, Ski areál Hlinsko 775 022 650 nebo 722 010 997, Ski areál Jedlová Deštné v O. h. 601 561 136, email: skifanatic.cz@gmail.com, www.skifanatic.cz

O jakýchkoli případných změnách Vás budeme informovat prostřednictvím emailu.