Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Mimořádné opatření - uzavření základní školy

Mimořádné opatření - uzavření základní školyDatum konání:
10.3.2020
Datum ukončení:
17.3.2020

Vážení rodiče,

v souvislosti s vydaným Mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví  (týkajícího se onemocnění COVID-19) Vám oznamuji, že s platností od středy 11. 3. 2020 bude uzavřena základní škola a školní družina, a to do odvolání.

S ohledem na výše uvedené Vám zároveň sděluji, že škola může vystavit rodičům žáků do 10 let „Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy/školského zařízení“. Tiskopis máme ve škole k dispozici, v případě potřeby nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky. Vyplněné a potvrzené tiskopisy předávají rodiče svému zaměstnavateli.

Mateřská škola zůstává zatím v provozu.

Ruší se i další aktivity pořádané školou - exkurze do Liberce 4. a 5. ročníku se přesune na jiný termín, sobotní den otevřených dveří se neuskuteční.

Všichni žáci v ZŠ jsou se situací seznámeni, dnes dostanou nové plány učiva. V průběhu platnosti opatření budeme zveřejňovat na stránkách školy případné další úkoly, které budou žáci schopni vypracovávat doma.

V případě jakýchkoliv změn a dalších opatření Vás budeme neprodleně informovat prostřednictvím webových stránek školy.

Děkuji Vám za spolupráci a věřím v klidné zvládnutí nastalé situace.

J. Kaplanová