Úvod > Aktuality > MOMA - dokumenty k dětskému klubu

MOMA - dokumenty k dětskému klubu

18.9.2019

Vážení rodiče,
dnes Vaše děti obdržely dokumenty k projektu Dětský klub MOMA. Prosíme Vás o jejich vyplnění a potvrzení nejpozději do středy 18. 9. 2019. V případě, že nebude ve Vašich silách z nějakého důvodu tento termín dodržet, neváhejte nás kontaktovat. Bohužel není možné v rámci dětského klubu pečovat o děti, jež nemají dokončenou registraci, týká se zejména žáků 4. a 5. ročníku.

Nebudete-li si vědět rady s vyplňováním, například s monitorovacím listem, rády Vám poradíme a pomůžeme odpoledne v družině nebo na tel. č. 775 350 359.

Co je třeba vyplnit?

Monitorovací list podpořené osoby - hlavička na první straně, na 3. straně podpis do obou kolonek "podpis", zaškrtávací pole je možno vyplnit při odevzdávání.

Smlouva o poskytování služby - hlavička objednatel, podpis na zadní straně, jedno vyhotovení odevzdáváte nám a druhé si necháváte doma

Přihláška do dětského klubu - vyplnit potřebné údaje a podpis rodičů

Potvrzení o zaměstnání - vyplnit hlavičku za sebe, případně údaje o zaměstnavateli a nechat potvrdit

Potvrzení o OSVČ - v případě, že podnikáte jako OSVČ, obdrželi jste dopis, který je třeba vyplnit a osobně donést či zaslat poštou na OSSZ (např. Chrudim), kde Vám vystaví doklad, že jste evidován jako OSVČ. Samotný vyplněný dopis není pro účely dotace potvrzením.

Děkujeme Vám za spolupráci a věřím, že dětský klub bude plnit svou funkci ke spokojenosti nás všech :)

Dětský klub MOMA