Úvod > Aktuality > MOMA - dokumenty k projektu DK na nové pololetí

MOMA - dokumenty k projektu DK na nové pololetí

28.2.2019

Vážení rodiče,

v pondělí, tj. 18. 2., byly Vašim dětem rozdány navazující dokumenty k projektu Dětský klub MOMA. V balíčku dokladů jsou vždy 2 vyhotovení smlouvy o poskytování péče, jedno prosím podepište a odevzdejte, druhé vyhotovení si ponechte doma. Formulář na potvrzení o zaměstnání, pokud jsou oba rodiče zaměstnaní, bude v balíčku tento formulář 2x. Potvrzení na OSVČ se dokládá jednou ročně, tedy nyní neřešíme.

Pokud by byla nějaká změna ve Vašem zaměstnání, OSVČ, registraci na ÚP, prosím, volejte na tel. číslo 775 350 359. Vytiskneme Vám jiný formulář než jste dostali v balíčku.

Dokumenty prosím vyplňte, nechte potvrdit a odevzdejte zpět do školy nejpozději do čtvrtka 28. 2. 2019!

Děkujeme za Váš čas a spolupráci a věříme, že si děti chvíle strávené v klubíku užijí a Vám pomohou.

tým MOMA Morašice