Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > MOMA - stavba plotu dokončena

MOMA - stavba plotu dokončenaDatum konání:
20.12.2017

Krásný vánoční dárek pro děti z MŠ i ZŠ věnovali všichni rodiče, jež se zúčastnili jedné či více adventních brigád. Děkujeme všem tatínkům za přiložené ruce k dílu a maminkám, že tatínky pustlili :) Materiál byl pořízen z dotačních peněz projektu: Podpora rodičů dětským klubem MOMA při ZŠ Morašice, Chrudim. V průběhu tohoto týdne pan Slavík, alias hlavní branař :), doladil poslední detaily. Vchody jsou opatřeny informačními cedulemi o volné průchodnosti přes pozemek. Níže je odkaz na fotodokumentaci z průběhu stavění.

Jak vznikal náš plot

Na stavbě plotu se zejména podíleli: pan Tomáš Navrátil, pan Pavel Škodný, pan Pavel Petrovič, pan Jaromír Slavík, pan Vladimír Sixl,  pan Jan Trojan, pan Martin Dragan, pan Milan Štorek, pan Martin Makkai, pan Ondřej Kouba, pan Václav Kaplan, pan Vladimír Navrátil, pan Karel Studnička, pan Josef Koláček, pan Vladimír Kopecký, pan Miloš Faltys, pan František Škodný ml., paní Lucie Aišmanová a paní Lenka Balogová.

Moc děkujeme!

MOMA Morašice, z. s.