Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Návštěva České televize

Návštěva České televizeDatum konání:
22.5.2013

Ve středu 22. května 2013 jedou žáci ZŠ spolu se svými budoucími spolužáky (prvňáčky) na výlet do Prahy. Navštívíme nově zrekonstruovanou Žižkovskou věž, odkud je vidět celá Praha. Poté se vydáme na Kavčí hory do útrob České televize, kde se podíváme do některých studií, dílen, kde se vyrábějí rekvizity, prohlédneme si kostýmy a možná potkáme i některé známé osobnosti z televizní obrazovky.

Sraz účastníků je v Chrudimi na vlakovém nádraží v 7:30 hodin. Odtud pojedeme společně vlakem do Pardubic a pak do Prahy. Žáci ZŠ, kteří dojíždějí autobusem do školy, mohou jet školním autobusem až do Chrudimi, na nádraží si je vyzvedneme (po domluvě s rodiči). Odjezd vlaku z Chrudimi je v 7:46 hodin.

Návrat je plánován mezi 17 a 18 hodinou, o přesném času příjezdu budeme rodiče informovat telefonicky.

Na výlet vybíráme 150 Kč (doprava a vstupné), výlet je částečně hrazen z prostředků získaných sběrem PET lahví a papíru. Peníze odevzdejte třídní učitelce do 16. května.

Co s sebou: Pohodlné oblečení a boty, batůžek na záda, jídlo a pití na celý den, kapesné.