Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Odpoledne pro knížku s kávičkou

Odpoledne pro knížku s kávičkouDatum konání:
9.2.2016

Jak již víte, naše škola získala z projektu ESF peníze na nákup knih pro školní knihovnu. Za více než 100 tis. Kč jsme pořídili přes 600 knih. Pro knížky již máme nakoupené i skříňky (knihovny).

Aby si děti mohly knížky půjčovat domů, bude třeba je obalit. Obracíme se proto na vás s prosbou o pomoc při balení knih. Předpokládáme, že tuto činnost by vykonávaly spíše maminky. Pro tatínky bychom tu měli „MAXILEGO“ v podobě tří krabic s několika díly IKEA nábytku – knihovny. K montáži budou zapotřebí šroubováky, gumová palička, několik hmoždinek a šroubů k připevnění na zeď a vrtačka. Před vrtáním se budeme muset ubezpečit, zda v daném místě nevede elektřina...

Zkrátka pro každého se nějaká činnost najde, rozhodně nebude chybět občerstvení s kávičkou, třeba i nad knížkou...

A kdo by se nudil, může si vyslechnout povídání paní učitelky Kopecké, která bude čerstvou absolventkou kurzu „Respektovat a být respektován“. Jedná se o kurz pro rodiče a pedagogy o komunikaci a postupech, které vymezují hranice, podporují zodpovědnost a sebeúctu a budují dobré vztahy.

Budeme moc rádi, když nám přijdete pomoci. Těšíme se na příjemné setkání a společné budování naší knihovny! (Děti už se nemohou dočkat, až si knížky budou půjčovat).