Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Organizace konce školního roku v ZŠ

Organizace konce školního roku v ZŠDatum konání:
26.6.2017
Datum ukončení:
30.6.2017

V posledním týdnu v červnu nebude odpolední vyučování. Končit budeme od pondělí do čtvrtka vždy v 11:30 hod. Učit se již nebudeme, v tomto týdnu se budou vracet zapůjčené učebnice a knihy a uklízet třídy, dále nás čeká výpravná stezka, zahradní slavnost a koncert ve Stolanech. V pátek si rozdáme vysvědčení, pak bude pro děti připraveno slavnostní pohoštění, končit budeme kolem 9:30 hod.

Družina je v provozu beze změny denně, i v pátek.

Upozornění: v pátek nebudou mít žáci ZŠ oběd (mají velkou slavnostní svačinu). Kdo bude zůstávat v družině až do odpoledních hodin, musí si oběd předem přihlásit!

PŘEJEME KRÁSNÉ PRÁZDNINY!