Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pěvecké vystoupení v Morašicích a Heřmanově Městci

Pěvecké vystoupení v Morašicích a Heřmanově MěstciDatum konání:
4.4.2015

V sobotu 4. 4. 2015 budou naši zpěváčci pro velký úspěch vystupovat na Hasičské okrskové schůzi s pěvecko – dramatickou scénkou „Hasiči has“, která se koná v Morašicích v Hospodě ve Dvoře. Vystoupení začne ve 12:00 hodin, s dětmi se sejdeme v hospodě v 11:45 hod. Po vystoupení společně odjedeme do Heřmanova Městce k Židovskému domku, kde bude probíhat Velikonoční výstava a jarmark. Vystupovat budeme celkem 2x. První vystoupení začne ve 13: 00 hod. a druhé ve 14:30 hodin. O přestávce je pro děti domluvena prohlídka místního hřebčína. Návrat bude kolem 15:00 k MŠ a ZŠ Morašice. Doprava bude zajištěna tranzitem.