Úvod > Aktuality > Poděkování

9.6.2019
30.6.2019
Děkujeme všem rodičům a kamarádům, zastupitelům a zaměstnancům školy, že si našli čas a věnovali své nedělní dopoledne na stěhování věcí zpět na půdu školy, sestavování starých školních lavic na "retro týden" a montáž regálů.
Moc si vážíme Vašeho času a Vaší práce.

Šikovnýma rukama a vlastními auty přispěli: pan Jeřábek, paní Aišmanová s dcerou Táňou, pan Chrbolka, pan Hofman, pan Kořán s dětmi Eliškou a Honzou, František Škodný nejml., Tomáš Chrbolka, Luboš Novotný, Josef Soudek, Roman Štěpánek, Tomáš Navrátil, Petr Borkovec, František Zita, Romana Škodná, Jindřiška Kaplanová, Iva Stará, Jiřina Kořánová a Monika Kosinová.