Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > ŠIKULOVÉ v ZŠ

ŠIKULOVÉ v ZŠDatum konání:
24.1.2017

Vážení rodiče,

v úterý 24. ledna 2017 bude v naší škole probíhat natáčení pořadu České televize „Šikulové“.  Štáb ČT přijede do školy po osmé hodině ráno, natáčení bude probíhat v čase od 8:30 do 15 hodin, možná skončíme o něco později. Natáčení se bude týkat všech žáků ZŠ, jejichž rodiče udělí souhlas s účastí dítěte v pořadu a odevzdají ve škole vyplněné a podepsané „Svolení k účasti“. Zároveň je nutné, aby oděv dětí neobsahoval žádná obchodní sdělení (názvy a loga výrobků a služeb). Natáčení pořadu bude realizováno v průběhu celého dne v různých třídách a s různými skupinkami dětí tak, aby se všechny vystřídaly. V souvislosti s natáčením dojde ke změně rozvrhu, 1. - 4. vyučovací hodinu budeme mít všichni pracovní činnosti, odpolední vyučování odpadá, družina bude fungovat do doby ukončení natáčení.

V případě, že nebudete souhlasit s účastí Vašeho dítěte v pořadu, prosíme Vás o sdělení této skutečnosti. V případě souhlasu nezapomeňte odevzdat vyplněný formulář, který děti obdržely ve škole.

Předpokládaný termín vysílání pořadu natáčeného u nás ve škole je 19. 2. 2017 na ČT:D v 11:00 hod.

Děkujeme za spolupráci!