Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní knihovna, balení knížek

Školní knihovna, balení knížekDatum konání:
16.2.2016

Milé maminky, babičky, tatínkové,

děkujeme za Vaše včerejší opravdu maximální nasazení, skříně jsou krásné a knížky v nich ještě krásnější!

Společnými silami jsme zdárně překonali jak nerovnosti podlah a stěn tak i "živější a neposlušnou" fólii na knížky.

Mamkám se balení knížek tak zalíbilo, že si ho chtějí zopakovat a my samozřejmě nejsme proti, na balení je toho ještě dost. Tedy kdo má ještě chuť a sílu nebo si to zatím nezkusil a chce se zúčastnit - další balení bude v úterý 16. února, opět od 16 hodin.

Těšíme se a ještě jednou děkujeme! Nadšené pohledy dětí prohlížejících si naši nově vznikající školní knihovnu stojí za to!

Ještě informace k půjčování knih:

V dokumentech najdete výpůjční řád, v družině bude k podpisu listina - souhlas rodičů s tím, že si Vaše děti mohou knihy půjčovat. Prosíme, kdo tak neučinil včera, aby se s výpůjčním řádem seznámil a v případě souhlasu ho podepsal. Děkujeme.