Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní Sázava 2017 - pojeďte s námi na vodu!

Školní Sázava 2017 - pojeďte s námi na vodu!Datum konání:
24.6.2017
Datum ukončení:
25.6.2017

Plánovaná školní akce – Sázava 2017

Termín: 24. – 25. 6. 2017

Splutí řeky Sázavy v úseku z Českého Šternberka do Sázavy (cca 20 km za 2 dny), vhodné i pro začátečníky.

Doprava na místo a strava vlastní. Nocování v kempu v Ledečku pod vlastními stany, lze zajistit i ubytování v budově. Dopravu, stravu a ubytování si hradí každý účastník sám.

Předpokládaná cena půjčovného za stabilní plastové kánoe Samba je 600 – 800 Kč za kus na dva dny (je pro 2 – 4 osoby). Možné je i zapůjčení 4místného (1 400,- Kč) či 6místného raftu (1 800,- Kč). Půjčení na základě vyplněné návratky zajistíme. Vybavení lodě (pádla, vesty, barel) je v ceně. Za zapůjčený materiál odpovídají jeho uživatelé.

Dopoledne první den plavby je možné společně uskutečnit prohlídku středověkého hradu v Českém Šternberku. Prohlídku je však třeba nahlásit předem. Hrad má jednu prohlídkovou trasu s průvodcem, která obsahuje 15 bohatě zařízených místností. Prohlídka trvá cca 50 minut. Vstupné činí 125,- pro dospělé, 65,- pro děti od 4 do 15 let. Rodinné vstupné je 350,- Kč za 2 dospělé + 2 – 3 děti do 15 let. Děti do 4 let mají vstup zdarma.

Akce je určena pro rodiče s dětmi, vítání jsou i přátelé školy. Rodiče zodpovídají za bezpečnost svých dětí. Všichni účastníci vodácké akce se podepsáním přihlášky zavazují chovat tak, aby neohrozili zdraví a bezpečnost své ani ostatních.

 Svou účast nahlaste do 19. května 2017 prostřednictvím návratky - obdrželi žáci ve škole, je k vyzvednutí v MŠ nebo ke stažení zde: INFORMACE Sázava 2017.docx