Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Školní voda 2024

Školní voda 2024Datum konání:
21.6.2024
Datum ukončení:
23.6.2024

Milí rodiče, žáci, děti a další nadšenci vodáctví!

Srdečně Vás zveme na tradiční Školní vodu, letos jsme se rozhodli sjíždět řeku Ohři. Plán je následující: čtvrtek odpoledne či v pátek dopoledne příjezd do kempu v Lokti, kde budeme stanovat všechny noci. Páteční účast žáků naší školy bude započítána jako by byli ve škole. V pátek odpoledne plánujeme vyrazit na prohlídku hradu Loket. V sobotu bychom se vlakem přesunuli do Sokolova, odkud budeme splouvat řeku zpět do kempu v Lokti. V neděli ráno před vyplutím svezeme auta do Karlových Varů, je zajištěn odvoz řidičů zpět do kempu, a vyrazíme na lodě. Po příjezdu do KV slavnostně ukončíme společnou fotkou naši výpravu a vydáme se do svých domovů. Počasí je objednané krásné!!!

A teď to nejdůležitější: do neděle 28. 4. 2024 sbíráme závazné objednávky na lodě, v pondělí bude učiněna společná objednávka. Po tomto termínu již bude třeba zajistit si loď po své ose.

V případě zájmu pište či volejte na tel. 775 350 359 (Navrátilová).

Ahooooooooj!