Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > školní voda - Sázava 2022

školní voda - Sázava 2022Datum konání:
24.6.2022
Datum ukončení:
27.6.2022

Vážení rodiče a přátelé školy,

srdečně Vás zveme na již tradiční školní sjíždění řeky, tentokrát Sázavy. Vyrážíme 24. 6. (pátek) odpoledne a plánovaný návrat je 27. 6. (pondělí). V pátek vyrážíme odpoledne dle časových možností každé jednotlivé posádky. Společně se setkáme a základnu (stany) postavíme v kempu v Týnci nad Sázavou. Páteční večer bývá věnován sezení u ohně a klábosení, ostatně jako všechny ostatní večery :o). V sobotu budeme splouvat první úsek Čerčany - Týnec, dopoledne vyrazíme vlakem do Čerčan, kde na nás budou čekat objednané lodičky. 14 km dlouhý úsek hodláme splout v pohodovém tempu s četnými občerstvovacími zastávkami. V neděli nás čeká úsek Týnec - Pikovice, který je dlouhý 16 km. Vyrazíme z našeho kempu na lodičkách a zpět do kempu se budeme vracet odpoledne vlakem z Pikovic. Lodě a vybavení si každý objednává sám na webu www.bisport.cz nebo www.sazava-tour.cz.  Nutno zadat nástup: 25.6. Čerčany a výstup: 26.6. Pikovice. Pondělí bývá věnováno relaxu v kempu, koupání či výletu po okolí dle podmínek a nálady v mužstvu :o). Pondělní školní den je žákům ZŠ Morašice počítán, jako by byli ve škole. Letos máme novinku - společná trička "školní voda Morašice", možno objednat. Cena funkčního trička včetně potisku je cca 250 Kč, jedná se o dobrovolnou aktivitu.

Pokud Vás naše pozvánka zaujala pište či volejte na 775 350 359 (J. Navrátilová)

Těšíme se, ahooooj!