Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Soutěž Finanční gramotnost - postup do celostátního kola

Soutěž Finanční gramotnost - postup do celostátního kola



Datum konání:
26.4.2024
Diplom

diplom kraj fin. gramotnost.jpg

Žáci 4. a 5. ročníku se zúčastnili 13. ročníku soutěže Finanční gramotnost.

Našim žákům se podařilo postoupit do okresního kola. Zde je čekal náročný týmový úkol - zpracovat případovou studii. Se svou prací zvítězili i v okresním kole a dostali se mezi 3 postupující do kraje. V krajském kole čekala na soutěžící online prezentace vlastní studie před šestičlennou odbornou komisí.

Naši tři zástupci Verča Strádalová, Vojta Novotný a Radek Polák získali nejvyšší počet bodů a v pátek 26. dubna nás budou reprezentovat v celostátním finále, které se koná v České národní bance v Praze.

Moc gratulujeme a držte nám pěsti.