Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Učitelky v obýváku - zkušební lekce

Učitelky v obýváku - zkušební lekceDatum konání:
30.3.2020
Datum ukončení:
1.4.2020

V pondělí 30. března proběhly první zkušební "lekce" našich "učitelek v obýváku". Moc děkujeme všem, kteří si nás domů pozvali, byli jste skvělí! Máme velkou radost, že to funguje. Během dneška jsme řešili několik technických problémů, většinu se nám podařilo zdárně zdolat. Bohužel horší příjem signálu wifi neovlivníme, ale i tak jsme se viděli a slyšeli. Na stránce s týdenními plány je rozvrh na středu, jednotlivé skupinky rozdělí paní učitelky a pošlou vám do e-mailu. Na pozvánku na výuku čekejte na svém školním e-mailu ve středu na začátku hodiny, dříve ji tam nenajdete. Případné dotazy pište na e-mail školy nebo paní učitelky, volat můžete na 776 045 678, rády vám pomůžeme.

Velká gratulace všem rodičům, žákům i paním učitelkám, jste opravdoví "ajťáci"!

Ještě informace k možnosti volání si mezi spolužáky - podrobnosti najdete zde. Někteří již zkoušeli a funguje to bezvadně. Můžete vyzkoušet i na společné řešení některých úkolů, ať v tom nejste sami.

Díky za spolupráci!