Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Uzavření základní školy

Uzavření základní školyDatum konání:
14.10.2020
Datum ukončení:
30.10.2020

Vážení rodiče,

vláda rozhodla o uzavření základních škol od středy 14. 10. 2020 a o přechodu na distanční výuku. Naše škola naváže na on-line vyučování, které jsme realizovali na jaře a krátce též minulý týden. Jsme připraveni pomoci všem, kteří mají problémy s technikou nebo si nevědí rady s připojením se k výuce. Pokud nemáte doma počítač, který by Vaše dítě k výuce využívalo, zítra si ho ve škole můžete vypůjčit. Zároveň Vám nabízíme pomoc s připojením a ukázku toho, jak budeme v době uzavření školy fungovat. Stavte se za námi ve škole nebo zavolejte, vše Vám vysvětlíme. Učebnice i sešity si děti zítra ze školy odnesou, aby s nimi mohly doma pracovat.

Podrobnější informace k organizaci výuky v jednotlivých dnech zveřejníme v úterý odpoledne. 

Děkujeme za Vaši spolupráci.

Mateřská škola zůstává i nadále v provozu.