Úvod > Aktuality > Vánoční focení

Vánoční focení

2.11.2015

Vánoční focení

V pondělí 2. 11. 2015 v 8 hodin přijede do školy fotografka paní Linhartová. Bude fotit  děti z MŠ a podle zájmu i žáky ZŠ.

Navíc jsme v letošním roce domluvili možnost nafotit žáky tematicky ke škole – školáka ve školní lavici (zejména pro prvňáky na památku).

Focení probíhá nezávazně – do konce týdne obdržíme náhledy fotek a podle nich se fotky objednávají – vyberete si, co budete chtít.

Možnosti pro výběr:

- fotografie velikost 10x15 cm - 4 ks - 100,- Kč

- fotografie velikost 10x15 cm - 8 ks - 150,- Kč

- fotografie velikost A5 - 2 ks - 100,- Kč

- fotografie velikost A5 - 4 ks - 150,- Kč

- kalendář velikost A4 – 1ks - 100,-

- kalendář velikost A4 – 2ks - 150,-

- balíček 4x fotografie 10x15 cm + 2x fotografie A5 + 1x kalendář - 240,- Kč

Ukázku zlatého pozadí s dekoracemi a ukázku vánočního přání najdete na našich webových stránkách. Lze udělat v uvedených rozměrech jen samotnou fotografii dětí bez šablony přání nebo bez šablony kalendáře. Lze fotit i společně sourozence nebo skupinky.

Hotové fotografie budou k odebrání začátkem prosince.

Děti dostanou ve škole a školce návratku k vyplnění, abychom věděli, o jaké fotky máte zájem. Nezapomeňte ji prosím vyplnit a odevzdat.

Děkujeme za spolupráci