Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zahájení činnosti kroužků

Zahájení činnosti kroužkůDatum konání:
10.10.2016

Od prvního říjnového týdne zahajujeme činnost zájmových kroužků. Informace o jednotlivých kroužcích najdete v sekci "Zájmové kroužky". Termíny konání a případné změny jsou uvedeny v Kalendáři akcí.

V tomto týdnu zahájila svou činnost pondělní flétna, která bude vždy po dvou týdnech a dále odpolední baseball. Besta v tomto pololetí pro nízký zájem nebude, žáci mají možnost využít úterní cvičení s hudbou, které proběhne již dnes.

Zájemci o úterní vaření jsou rozděleni do 2 skupin, které se střídají po dvou týdnech. Dnes vaří 2. ročník, příští týden 3. a 4. ročník.

Středeční náboženství funguje již od září, tuto středu zahájíme i činnost dramatického kroužku.

Ve čtvrtek je pravidelně zpívání s Ivou a tento pátek proběhne první logopedie a doučování.

Od příštího týdne zahájí svou činnost další kroužky - v pondělí 10. 10. to bude keramika pro 1. skupinu, kterou tvoří přihlášení žáci 1. a 2. ročníku, další týden bude mít keramiku 2. skupina tvořená žáky 3. a 4. ročníku. Obě skupiny se budou nadále střídat po 2 týdnech.

V pátek 14. 10. začne kroužek angličtiny.