Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zahájení nového školního roku

Zahájení nového školního rokuDatum konání:
1.9.2015
Datum ukončení:
4.9.2015

Milí žáci, vážení rodiče,

nový školní rok v základní škole zahájíme společně v úterý 1. září v 7:45 hodin. S našimi novými žáčky a jejich rodiči se sejdeme v I. třídě. Ostatní ročníky se sejdou ve II. třídě také v 7:45 hod. Předpokládaný konec vyučování je v 9:00 hodin. Po skončení vyučování mohou žáci zůstat ve školní družině do 15 hodin. Svačinu i oběd mají v úterý 1. září všichni žáci ZŠ odhlášený, pokud bude dítě zůstávat v družině, přihlaste ho prosím ke stravování nejpozději v pondělí 31. 8. do 12 hodin na tel. čísle 468 003 633.

Ve středu bude výuka probíhat od 7:45 do 11:25 hod., od čtvrtka bude již výuka dle rozvrhu. Školní jídelna i školní družina budou v běžném provozu.

Provoz mateřské školy bude v obou třídách zahájen 1. 9. bez omezení, tedy od 6:15 do 16 hodin.

Všem přejeme krásné poslední dny prázdnin a už se na vás moc těšíme!

Kolektiv zaměstnanců školy