Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Žákovská knihovna - rok poté

Žákovská knihovna - rok potéDatum konání:
13.3.2017

Sešel se rok s rokem, což je tak akorát čas na bilancování. Dne 17. 2. 2016 byla z žákovské knihovny ZŠ Morašice vypůjčena první kniha. Dodnes se jich vypůjčilo celkem 303. Mladší děti si nejčastěji půjčovaly knihy psané hůlkovým písmem: Autíčko Karlík a Malované čtení. Starší si zase oblíbily seriál knih Deník malého poseroutky a 12 malých hororů.

Žákovskou knihovnu jsme však nejen používali, ale i zdárně doplňovali. V průběhu roku 2016 jsme nakoupili či dostali celkem 53 dalších titulů. Nezbývá než si k tomuto jubileu popřát, aby počty vypůjčených knih i nadále stoupaly a další pohádky a příběhy se zabydlely nejen v dětské fantazii, ale i ve vašich domovech.