Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. třídyDatum konání:
24.1.2014

Vážení rodiče, milí předškoláci,

nastal velký den, kdy se poprvé chystáte do školy. Pokud jste se rozhodli pro naši školu, moc nás to těší a budeme se snažit, aby nám tu bylo společně hezky. Chcete-li se k nám do školy ještě před zápisem podívat, navštívit výuku nebo se na něco zeptat, domluvte se s námi telefonicky nebo e-mailem, přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem.

V letošním školním roce se zápis uskuteční v pátek 24. ledna 2014 od 13:00 do 18:00 hodin. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete zápisu zúčastnit v uvedeném termínu, domluvte si s námi jiný termín, který Vám bude vyhovovat.

K zápisu si přineste:
1) rodný list dítěte,
2) svůj občanský průkaz.

Všechny další potřebné dokumenty a informace dostanete u zápisu.

Další informace najdete v sekci "Pro budoucí prvňáčky".

 Moc se na Vás těšíme

paní učitelky, budoucí spolužáci a všichni ostatní ze školy v Morašicích

Zápis