Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. třídyDatum konání:
24.1.2013

Vážení rodiče, milí předškoláci,

blíží se velký den, kdy se poprvé budete chystat do školy. Pokud jste se rozhodli pro naši školu, moc nás to těší a budeme se snažit, aby nám tu bylo společně hezky. Chcete-li se k nám do školy ještě před zápisem podívat, navštívit výuku nebo se na něco zeptat, domluvte se telefonicky nebo e-mailem, přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem.

V letošním školním roce se zápis uskuteční ve čtvrtek 24. ledna 2013 od 14:00 do 17:00 hodin. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete zápisu zúčastnit v uvedeném termínu, domluvte si s námi jiný termín, který Vám bude vyhovovat.

K zápisu si přineste:
1) rodný list dítěte,
2) svůj občanský průkaz.

Všechny další potřebné dokumenty a informace dostanete u zápisu.

 Moc se na Vás těšíme

paní učitelky, budoucí spolužáci a všichni ostatní ze školy v Morašicích

Další informace neleznete v záložce "Pro budoucí prvňáčky".