Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. třídyDatum konání:
27.1.2015

Vážení rodiče, milí předškoláci,

nastal velký den, kdy se poprvé chystáte do školy. Pokud jste se rozhodli pro naši školu, moc nás to těší a budeme se snažit, aby nám tu bylo společně hezky. Chcete-li se k nám do školy ještě před zápisem podívat, navštívit výuku nebo se na něco zeptat, domluvte se s námi telefonicky nebo e-mailem, přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem.

V letošním školním roce se zápis uskuteční v úterý 27. ledna 2015 od 13:00 do 18:00 hodin. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete zápisu zúčastnit v uvedeném termínu, domluvte si s námi jiný termín, který Vám bude vyhovovat.

 

K zápisu si přineste: 1) rodný list dítěte, 2) svůj občanský průkaz.

Všechny další potřebné dokumenty a informace dostanete u zápisu.

 

 

Moc se na Vás těšíme

paní učitelky, budoucí spolužáci a všichni ostatní ze školy v Morašicích

 

 Zápis do 1. třídy