Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zápis do první třídy

Zápis do první třídyDatum konání:
19.4.2017

Vážení rodiče, milí předškoláci,
nastal velký den, kdy se poprvé chystáte do školy. Pokud jste se rozhodli pro naši školu, moc nás to těší a budeme se snažit, aby nám tu bylo společně hezky. Chcete-li se k nám do školy ještě před zápisem podívat, navštívit výuku nebo se na něco zeptat, domluvte se s námi telefonicky nebo e-mailem, přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem. Děti mohou navštěvovat výuku pro předškoláky pravidelně každý měsíc, informace jsou na stránkách školy.


V letošním školním roce se zápis uskuteční ve středu 19. dubna 2017 od 14:00 do 18:00 hodin. Pokud se z jakéhokoliv důvodu nemůžete zápisu zúčastnit v uvedeném termínu, domluvte si s námi jiný termín, který Vám bude vyhovovat.
 
K zápisu si přineste:

1) rodný list dítěte,

2) svůj občanský průkaz.


Všechny další potřebné dokumenty a informace dostanete u zápisu.
 
 Moc se na Vás těšíme


paní učitelky, budoucí spolužáci a všichni ostatní ze školy v Morašicích