Úvod > Aktuality > ZŠ - částečná karanténa

6.1.2022
12.1.2022

Vážení rodiče,

v základní škole byla některým žákům nařízena karanténa z důvodu kontaktu s covid pozitivní osobou. Všichni rodiče, jejichž dětí se karanténa týká, jsou informováni telefonicky nebo osobně.

Ostatní žáci mohou chodit do školy, učit se budeme ve všech třídách. Vzhledem k vysokému počtu žáků, kteří do školy kvůli karanténě nemohou, zahájíme od pondělí i výuku online pro všechny ročníky ZŠ.

Online výuka bude probíhat přes žákovské účty stejně jako v minulém období. Pokud budete mít problém s přihlašováním (e-mail žáka, heslo...), zavolejte, vše vyřešíme, poradíme. Pro online výuku jsme připraveni žákům poskytnou i potřebné vybavení.

Z důvodu eliminace počtu případných rizikových kontaktů jsou od pondělí 10. 1. 2022 zrušeny všechny kroužky. Ve školní družině i školní jídelně budou žáci rozděleni výhradně podle tříd a při výuce se třídy nebudou spojovat.

V případě dotazů volejte na 776045678 nebo pište na skola@skola-morasice.cz.

Děkujeme za pochopení a vydržme!

J. Kaplanová

testování leták pro rodiče