Úvod > Aktuality > ZŠ - kroužky v 2. pololetí

ZŠ - kroužky v 2. pololetí

30.1.2023

Vážení rodiče,

s týdenním plánem na příští týden obdrželi žáci informace k pokračování kroužků v 2. pololetí. Nově nabízíme páteční kroužek pro malé vědce.

Žáci, kteří byli přihlášeni na kroužky v 1. pololetí jsou automaticky zařazeni ve stejném kroužku i skupině na 2. pololetí. Případné změny nahlaste prosím v družině. Zájemci o nový vědecký kroužek se mohou přihlásit do 20. ledna 2023.

Poplatky za kroužky budeme vybírat do konce ledna v hotovosti ve škole nebo je můžete poslat na účet MOMA 2501044780/2010. Nezapomeňte do poznámky uvést jméno a kroužek.

PŘEHLED KROUŽKŮ 2. POLOLETÍ 2022/23
den kroužek informace
ÚT
KROUŽEK DESKOVÝCH HER pro 1. - 5. ročník Zajišťuje škola v rámci realizace projektu. Kroužek zaměřený na tradiční i netradiční deskové a logické hry a je zdarma.
VAŘENÍ (S/L týden) pro 2. - 5. ročník Zajišťuje škola, kroužek je v rámci školní družiny. Děti budou rozděleny do skupinek. Vybírá se příspěvek na suroviny 400 Kč na pololetí.
FLORBAL pro 1. - 5. ročník Zajišťuje FLORBALOVÁ AKADEMIE OLYMP FLORBAL. Vede trenér, platí se 1400 Kč za pololetí. Více informací na www.florbalprodeti.cz, kde probíhá i přihlášení dítěte na kroužek.
SPORTOVNÍ HRY PRO ZŠ pro 1. - 5. ročník Zajišťuje MOMA. Vedle všeobecných atletických a gymnastických základů se věnujeme různým sportům, např. florbal, basketbal, volejbal (přehazovaná), baseball, badminton. Příspěvek 200 Kč za pololetí.
ST
KERAMIKA pro 3. - 5. ročník Zajišťuje škola, kroužek je v rámci školní družiny. Děti budou rozděleny do skupinek. Platit se bude příspěvek na keramickou hlínu a materiál 200 Kč na pololetí.
GYMNASTIKA pro 1. - 5. ročník Zajišťuje škola, kroužek je v rámci školní družiny a je zdarma.
MLADÍ HASIČI pro 1. - 5. ročník Zajišťuje SDH Morašice. Kroužek probíhá na velkém hřišti a v klubovně hasičů v Morašicích. Poplatek 200 Kč na rok. Bližší informace u K. Dvořákové, tel.: 728523728
KROUŽEK PRO MALÉ VĚDCE pro 1. - 5. ročník Při dostatečném počtu zájemců by byl otevřen tento kroužek pod vedením Ing. Návesníka od 2. pololetí. Kroužek by pravděpodobně probíhal 1x za dva týdny v pátek od 14:30. Cena cca 1200 Kč. V případě zájmu se nahlaste paní učitelce nebo v družině do 20. 1. 2023.