Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dárečky od dětí dětem do Azylového domu v Chrudimi

Dárečky od dětí dětem do Azylového domu v ChrudimiDatum konání:
26.12.2016
Datum ukončení:
6.1.2017

Stromeček, vánoční koledy a množství krásných dárků dokázaly vykouzlit úsměv a dojetí ve tvářích našich klientů a jejich dětí. Na chvíli se jim podařilo zapomenout na strasti, které je provázejí životem a se kterými se více či méně úspěšně potýkají. Rozzářené oči dětí jsou tím největším poděkováním dětem a jejich rodičům z Mateřské školy Morašice. Dárky jsme předali u stromečku, podívat se na to můžete na webových stránkách www.pestalozzi.cz – rubrika aktuality. Ještě jednou děkujeme za podporu našich klientů, pomoci si velmi vážíme.

Celému Vašemu kolektivu, rodičům a dětem přejeme pěkné prožití vánočních svátků a do Nového roku hlavně hodně zdraví a pohody.

Mgr. Ivana Čechová

vedoucí AD Chrudim