Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vše dobré do nového roku

Vše dobré do nového rokuDatum konání:
31.12.2016

Vážení rodiče, milí přátelé,

dovolte nám popřát Vám krásné a klidné nadcházející sváteční dny a do nového roku především zdraví, štěstí a spokojenost.

Děkujeme všem, kteří nám pomáháte a kteří pomáháte s námi, opravdu Vás není málo, moc si toho vážíme.

Děkujeme také za Věrušku z Domova sociálních služeb, z domečku v Bylanech, která s našimi dětmi ve škole pravidelně tráví každý čtvrtek. Jezdí k nám ráda, Vaše děti jsou na ni moc milé a moc hezky ji mezi sebe přijaly. Věruška má velkou radost z přehrávače, který dostala od nás i od Vás, už si ve svém pokoji poslouchá písničky a je jí veseleji. Díky Vaší štědrosti bude na Věrušku čekat další dárek na jaře.

S přáním dobrého roku 2017

Kolektiv zaměstnanců školy Morašice

přání 2016.jpg