Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Dotazník MAP ORP Chrudim

Dotazník MAP ORP ChrudimDatum konání:
31.7.2016

Vážení,

pomozte nám zjistit skutečné názory široké i odborné veřejnosti na situaci ve vzdělávání v území ORP Chrudim. Vyplňte dotazník na http://maporpchrudim.cz/ vpravo dole, pod přihlášením (přihlášení není třeba) a váš názor pomůže k objektivnímu posouzení problémů a potřeb ve školách, školkách a dalších vzdělávacích zařízeních. Neváhejte vyjádřit svůj názor především jako rodiče.

Dotazník je anonymní a bude zdrojem pro zpracování Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání.

Vážíme si vaší ochoty a odvahy vyjádřit svůj názor, který pomůže nastavit takové změny ve společnosti a prostředí ve školách, aby každé dítě bylo v životě úspěšné.

Děkujeme, že s námi věříte ve změny.

S přátelským pozdravem

Tým MAP v ORP Chrudim