Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Zahájení nového školního roku

Zahájení nového školního rokuDatum konání:
1.9.2016
Datum ukončení:
5.9.2016

Milí žáci, vážení rodiče,

nový školní rok v základní škole zahájíme společně ve čtvrtek 1. září v 7:45 hodin.

S našimi novými žáčky a jejich rodiči se sejdeme v I. třídě (sídlí v přízemí vzadu v přístavbě). Ostatní ročníky (2., 3., 4.) se sejdou ve II. třídě (hned u vchodu) také v 7:45 hod.

Předpokládaný konec vyučování pro všechny je v 9:00 hodin. Po skončení vyučování mohou žáci zůstat ve školní družině do 15:30 hodin. Stravování mají ve čtvrtek 1. září všichni žáci ZŠ odhlášené, pokud bude dítě zůstávat v družině, přihlaste ho prosím ke stravování nejpozději ve středu 31. 8. do 12 hodin na tel. čísle 468 003 633.

V pátek bude výuka všech tříd probíhat od 7:45 do 11:25 hod. Žáci 3. a 4. ročníku se ráno sejdou v šatně ZŠ, odtud půjdou společně s paní učitelkou do své nové třídy v č.p. 104.  Školní jídelna i školní družina budou v běžném provozu, všichni žáci jsou v pátek přihlášeni ke stravování.

Od pondělí 5. září bude již probíhat výuka dle rozvrhu.

Všem přejeme krásné poslední dny prázdnin a už se na vás moc těšíme!

 

Kolektiv zaměstnanců školy