Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Lyžařský kurz

Lyžařský kurzDatum konání:
4.1.2017
Datum ukončení:
8.2.2017

Připomínáme nutnost odevzdat ve škole doklad o seřízení lyží   - nejpozději před odjezdem na kurz!!! (kdo tak ještě neučinil)

Místo a den: Ski areál Hlinsko, Středa
Termíny: 4. 1. 2017, 11. 1. 2017, 18. 1. 2017, 25. 1. 2017, 1. 2. 2017 a 8. 2. 2017
Odjezd: v 13.00 od školy
Předpokládaný příjezd je v 17.50 ke škole, vždy budete informováni o výjezdu ze ski areálu a o předpokládaném přesném času návrtu formou SMS. V případě špatného počasí, nedostatku sněhu nebo extrémně vysokého mrazu, bychom Vás den předem nebo nejpozději dopoledne informovali formou SMS o zrušení lekce. Každá zrušená lekce ze strany organizátora bude nahrazena. Ostatní storno poplatky dle všeobecných podmínek účasti na kurzu na www.skifanatic.cz.
Správná výstroj a výzbroj je důležitá pro absolvování kurzu. Každé dítě musí mít helmu, lyžařské boty, lyže o délce úměrné výšce postavy, tj. -10 až -20 cm k výšce postavy, teplé oblečení, rukavice, tenkou čepici nebo kuklu pod helmu, lyžařské brýle. Veškeré vybavení musí být podepsané (jméno, příjmení a název školy)!! Vše bude zabalené v jedné tašce (cestovní taška nebo větší batoh- ne igelitová taška), která musí být označena jménem, příjmením a názvem školy. Lyže budou zvlášť svázané a nedávejte je prosím do vaků!! Lyže i lyžařská obuv musí být také označené jménem, příjmením a názvem MŠ/ZŠ. Toto vše platí i pro snowboard. Nezapomeňte odevzdat ve škole kopii dokladu o seřízení bezpečnostního vázání u lyží!! 
Prosíme rodiče ze ZŠ a MŠ Morašice, aby označili tašky dětí s vybavením žlutou stuhou nebo žlutým provázkem. (slouží k ulehčení při rozlišení s jinou ZŠ/MŠ).

Kontakt: Martin Dostál 728 427 919, lyžařská škola Hlinsko 775 022 650 nebo 722 010 997, email: skifanatic.cz@gmail.com, www.skifanatic.cz