Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prosíme o pomoc získat další koloběžku či odrážedlo

Prosíme o pomoc získat další koloběžku či odrážedloDatum konání:
3.1.2017
Datum ukončení:
31.1.2017

Prosíme o pomoc získat další koloběžku či odrážedlo

Prosíme rodiče a kamarády naší školy, o pomoc získat v soutěži koloběžku nebo odrážedlo. Ježíšek nám do školky nadělil 4 krásné koloběžky, u kterých jsme se vyfotili a máme teď šanci vyhrát další. Stačí jenom na facebookové stránce ohodnotit fotku ze třídy Lískulek a Dubínků „To se mi líbí“. Fotografie s největším počtem ohodnocení vyhrávají. Hlasovat můžete do konce ledna.

Za pomoc všem velmi děkujeme!

Odkaz:

https://www.facebook.com/pg/okolokola/photos/?tab=album&album_id=1144566728970355