Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Lyžařský kurz - připomínka

Lyžařský kurz - připomínkaDatum konání:
7.2.2018

Připomínáme, že na první lekci 7. 2. je nutné odevzdat kopii dokladu o seřízení bezpečnostního vázání u lyží!

Dále nezapomeňte:

Veškeré vybavení musí být podepsané (jméno, příjmení a název ZŠ/MŠ). Vše bude zabalené v jedné tašce, která musí být označena štítkem se jménem a příjmením a názvem ZŠ/MŠ. Lyže budou zvlášť svázané a nedávejte je prosím do vaků!! Lyže i lyžařská obuv musí být také označená jménem, příjmením a názvem ZŠ/MŠ. Nezapomeňte v den první lekce odevzdat kopii dokladu o seřízení bezpečnostního vázání u lyží!! Neplatí pro SNB!! Prosím nedávejte dětem hůlky, dětem budou hůlky zdarma zapůjčeny dle potřeby!!!!!                                                              Prosíme rodiče ze ZŠ a MŠ Morašice, aby označili tašky dětí s vybavením modrou stuhou nebo modrým provázkem. (slouží k ulehčení při rozlišení s jinou ZŠ).