Základní škola a mateřská škola Morašice okres CHRUDIM

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > MOMA - příměstský tábor - informace pro rodiče

MOMA - příměstský tábor - informace pro rodičeDatum konání:
1.7.2019
Datum ukončení:
12.7.2019

Téma a program
Průvodní téma letošního školního roku bylo "100 let republiky". Na příměstském táboře lehce navážeme, budeme totiž poznavát Českou republiku a v závěru týdne pátrat po pokladu. Naplánované jsou různé hry, poznávání nových věcí a informací, sportovaní a hraní s kamarády i osvěžení v bazénu.

8 - 8:30 - příchod do prostor ZŠ Morašice (v případě příznivého počasí bude sraz před školou)
8:30 - 9:30 - ranní program
9:30 - 10 - svačina
10 - 12 - dopolední program
12 - 12:30 - oběd
12:30 - 13:30 - polední klid
13:30 - 15:30 - odpolední program
15:30 - 16:00 - odchod, vyzvedávání rodiči opět v prostorách ZŠ Morašice

Stravné
Poplatek za jídlo je jediná platba, kterou budete za příměstský tábor platit. Jedná se o částku na den za dopolední svačinu a oběd a činí 48 Kč/den. Prosím o úhradu v pondělí ráno na celý týden, popřípadě na určitý počet dní v daném týdnu, pokud nebude dítě chodit všechny dny. Odpolední svačinku je třeba dětem zabalit, ta ,stejně jako v družině, není v rámci školního stravného zahrnuta. Pití bude zajištěno, ale lahvička z domu se bude hodit třeba na hru do lesa.

Další informace
Děti prosím přivádějte v čase mezi 8 a 8:30 do ZŠ a vyzvedávejte mezi 15:30 a 16:00 tamtéž, aby pozdní příchody/dřívější vyzvedávání nenarušovaly chod a program dne. Samozřejmě lze v předem nahlášené dny vyzvednout dítě v průběhu programu. Budeme se pohybovat hodně venku - v lese a po vesnici, pokud počasí dovolí.

Odhlašování z PT a obědů by mělo probíhat nejpozději předchozí den odpoledne nebo ráno do 7:00 v případě nemoci, aby bylo možno odhlásit oběd.

Co s sebou?
Snahou PT je, být co nejvíce venku, a tím pádem náš program bude hodně ovlivňovat počasí, které se může během dne měnit. Prosím, sbalte dětem do batůžku pláštěnku pro mokrou variantu i plavky a ručník. V případě nepříznivého počasí využijeme místní tělocvičnu, kde děti budou potřebovat čistou obuv se světlou podrážkou, která nebarví podlahu. Dále přezůvky/pantofle dovnitř. Je možnost přinést obuv na začátku týdne a nechat ve škole do konce PT. Oblečení dejte dětem spíše sportovní, tak aby jim bylo pohodlné při hrách, běhání apod. Konkrétní info na následující den PT bude poskytováno na konci dne předchozího.

Kontakty

Administrativa PT - Jana Navrátilová, 775 350 359

Realizace PT - Pavlína Schwarzová, 724 160 747, Lucie Růžičková 720 314 112

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na všechny táborníky!

tým MOMA Morašice, z.s.