Úvod > Aktuality > Zahájení nového školního roku

Zahájení nového školního roku

2.9.2019

Milé děti, vážení rodiče,

nový školní rok 2019/2020 zahájíme v základní škole v pondělí 2. září v 7:45 hodin.
S našimi novými žáčky z 1. třídy se sejdeme společně s jejich rodiči ve třídě III (třída vzadu vpravo) na slavnostním zahájení s panem starostou.
Ostatní ročníky zahájí školní rok ve svých třídách (2. ročník ve třídě II, 3. ročník ve třídě I, 4. a 5. ročník ve třídě IV v nové přístavbě).
Předpokládaný konec vyučování v ZŠ je mezi 8:45 a 9:00 hod. Stravování mají všichni žáci ZŠ v pondělí odhlášeno.

Školní družina bude již od pondělí v provozu. V případě, že bude Vaše dítě zůstávat v pondělí v družině, přihlaste mu stravování nejpozději v pátek 30. 8. do 12 hodin na telefonním čísle 468 003 633.
Od úterý bude probíhat výuka dle rozvrhu. Stravování pro všechny žáky bude od úterý přihlášeno.

Provoz mateřské školy bude zahájen v pondělí 2. září dle běžných provozních hodin (od 6 do 16 hodin).

Přejeme krásné poslední dny prázdnin a už se na vás moc těšíme!

Kolektiv zaměstnanců školy